top of page

קורס גיוס טכנולוגי 

אם רציתם תמיד להיות מגייסים טכנולוגיים, אני כאן ללמד אתכם. הקורס הזה יתן לכם את בסיס הידע, הכלים וכל הסודות שילמדו אתכם איך להתמודד עם המשימה של גיוס טכנולוגי. אלמד אתכם באופן מאד פרקטי איפה למצוא מועמדים, באילו כלים להשתמש, איך לשכנע אותם, איך נראה תהליך הגיוס. כשתסיימו את הקורס תוכלו לגשת לכל משרה טכנולוגית ללא חשש ולשוחח בביטחון עם מועמדים ומנהלים. בתום הקורס תדעו גם איך לגייס בצורה יעילה בייחוד עבור חברות טכנולוגיה. הקורס יתן לכם גם את הכלים להתמודד גם בעתיד עם משימות חדשות. לאורך הקורס אלווה אתכם במסגרת שעות הקבלה ובמסגרת משימות הקורס.

DSC_4960 (2).JPG

למי מיועד הקורס הזה ?

אתם בתחילת הדרך בתחום הגיוס או עוסקים בגיוס *שאינו* טכנולוגי 

אין לכם ניסיון בגיוס כלל אבל אתם רוצים ללמוד את התחום 

       וגם: 

 • אתם אנשים עם יוזמה, לא תחכו שדברים יקרו מעצמם.

 • אתם אוהבים אנשים, הסיפור שלהם והבחירות שלהם מסקרנות אתכם.

 • אתם מחפשים עבודה דינמית, שאין בה יום דומה למישנהו.

 • אתם אוהבים אתגרים, אוהבים לפתור בעיות וללמוד כל פעם משהו אחר.

 • אתם יודעים לתת שירות מצוין.

 • חשוב לכם למצוא דרכים לשפר ולהשתפר.

 • אתם רוצים להרוויח היטב וללמוד משהו שאפשר לעבוד בו כשכיר, עצמאי ובכל מקום בעולם.

 • אתם יצירתיים ויש לכם רעיונות למכביר.

 • יש לכם יכולות שכנוע ואתם אוהבים להיות חלק ממשהו ולצרף אחרים.

 • אתם סקרנים לגבי טכנולוגיה, העתיד והאפשרות הטמונות בו.

pexels-photo-1036622.jpeg

קודם כל חייבת לציין שמאוד נהנתי מהקורס עד כה :)
ניכר שיש לך ידע עצום בתחום,
וגם כיף שהידע שאת מעבירה הוא מאוד פרקטי.
בתור מישהי שבודקת את התחום עבור הסבת מקצוע,
ממש גרמת לי להתאהב בתחום,
ולהבין שגיוס זה עולם ומלואו.
בכלל לא מה שחשבתי לפני....

כל שיעור לימד והרחיב את הידע שלי בתחום. היה מעניין ומרתק בצורה מדהימה! נהנתי מאוד מהמרצים האורחים ומההשפעות של הקורס על העבודה היומיומית שלי!

במסלול אקספרס סיימתי את הקורס המצויין שהנחת.

בתור אחד שמשנה כיוון ומקצוע ויוצא כרגע אל העולם הגדול יצאתי מרווח מהקורס בשני כיוונים,

 

מצד אחד מהצד של המגייס, הקורס נותן כלים מעשיים, תכלס, של מה עושים, לאיפה פונים ומה השלבים. רק מההתנסות בקורס למדתי המון על העולם שתמיד הפחיד אותי אך סיקרן באותה עת. 

היום אני מוצא את עצמי כבר מנהל שיחות עם אנשים בתחום, מתרגל את מה שהבנתי ושואל שאלות שגורמות לי כבר להיכנס לעניינים ולתקשר בעולם הטכנולוגי.

 

מצד שני, קיבלתי כלים של OPEN TO WORK. ההבנה של תהליך הגיוס הורידה את ״מפלס החרדה״ מהתקופה הקרובה, התרגול עזר לשיפור ההתמצאות בלינקדאין, שהוביל לשדרוגים קבועים של הפרופיל האישי, שהוביל כבר עכשיו לפניות אליי של מגייסים וראיונות עבודה בהווה.

מה אמרו התלמידים שלי : 

המון המון תודה לך על הזכות הגדולה לקחת חלק בקורס המדהים הזה!!צוהר לעולם הגיוס בהיי טק, השפה, הסגנון, המונחים, החשיבה וכו׳

תמיד יש מה ללמוד ושהתחום הזה כל הזמן מתפתח. חייבת להגיד שאת מדהימה ועל אף התפקידים הגדולים והרבים שעשית את מאוד נגישה ומאוד כיף להקשיב לך הכל מאוד מחובר לקרקע.

השילוב בין המידע הפרקטי למגייס מתחיל (מושגים, אבחנות בין סוגי הטכנולוגיות השונים, ערוצי גיוס שלא חשבתי להיעזר בהם עד כה) לבין ההעברת של הגישה הנכונה לעבודת המגייס (ההבנה שקשר עם מנהל גיוס הוא סופר חשוב, התקשורת שלי כמגייסת אל מול המועמדים והחשיבות של הנגשת תהליך הגיוס בצורה טובה, הוגנת ומכבדת ועוד..) היו באיזון מעולה, והעשירו את הקורס והפכו אותו לכזה שככל הנראה אין עוד כמותו בשוק. תודה רבה אפרת 3>

למדתי דברים פרקטים כמו - חיפושים בלינקדין, טיפים ממך ומהאורחים, הסבר על הפן הטכנולוגי יותר. והמון דברים בגישה, בהסתכלות, באפשרויות. אפרת היה קורס מעולה שמחתי ללמוד ולהכיר תודה!

למדתי המון! גם המון על העולם של הגיוס למקצועות טכנולוגיים ספציפית. אבל חושבת שלמדתי הרבה גם מהטיפים המעשיים והדוגמאות

למדתי באמת איך עולם הגיוס משתלב בתמונה הרחבה של החברה, על צמתי העבודה המרכזיים כולל שותפים רלוונטיים, על ההשקעה באנשים ובעיקר הסתכלות לטווח רחוק ולא רק בטווח הקצר. הראייה בקורס הייתה ניהולית ולא רק טכנית, באופן שמסייע להעמיק את הבנה בעולם הגיוס. כמו כן, ניכר כי הניסיון הרב של אפרת מעשיר את הלמידה דרך הדוגמאות שביכולתה לתת והמחויבות והנכונות שלה עבור המשתתפים ניכרת ולא מובנת מאליה (למשל בפגישות הייעוץ האישיות שהיא מאפשרת והליווי האכפתי מצדה).

רציתי שוב באופן אישי להודות לך על הקורס ועל הליווי וההדרכה לאורכו. 

זו אכן הייתה הזדמנות שלא תסולא בפז מבחינתי ואני אסיר תודה עליה. 

שאלות שאולי רציתם לשאול: 
 • מה שונה בתוכנית הזו?
  היא כוללת קורס באמת ממזרי. הוא לוקח תובנות חשובות על שוק העבודה ומלמד אתכם להשתמש בהם כידע אסטרטגי לטובת החיפוש שלכם. לקבל החלטות נכונות יותר, להימנע ממכשולים ויבנה תהליך שהסיכוי שיבשיל הרבה יותר גדולה. הוא עוסק בעתיד שלכם ולא בעבר. עם העיניים קדימה נבחן את הנכסים הקיימים שלכם ונייצר עבורכם מטרה אפשרית שתשמח אתכם. הקורס יצור לכם יתרון תחרותי, גם אם אין לכם ניסיון עדיין. הוא מתמקד בדברים החשובים למעסיקים ומלמד אתכם איך לשים היתרונות שלכם במוקד. הוא כבר הוכיח עצמו עם מאות נועצים: הצליח ליצור הישגים אמיתיים שכנראה לא היו קורים אחרת.
 • מה לומדים בקורס הזה?
  לבדוק מה התפקיד הבא שלכם מתוך ידע, מומחיות ראייה ארוכת טווח ומחשבה פרקטית. כיצד לחפש עבודה כיום או יותר נכון איך למצוא , איך להשתמש בקורות חיים בצורה מועילה. איך לינקדאין יכול לעבוד עבורכם ואיך לעודד מעסיקים לפנות אליכם. כיצד למצוא הזדמנויות ולא להסתמך רק על המצאי הקיים בשוק. כיצד להרחיב את הסיכוי למצוא עבודה בלי ״נטוורקינג ״ באמצעות כלים פשוטים ומוכחים. טיפים מאד משמעותיים שיכולים לקצר ולפשט משמעותית את הדרך ולשפר את הסיכוי להצליח .
 • מי מלמד את הקורס?
  אפרת דגן היא מייסדת של WORKAROUND ,שירותי ייעוץ אסטרטגי בתחום הגיוס. אפרת הקימה וניהלה את הגיוס בגוגל ישראל ואירופה כעשור, ניהלה גיוס במטה גוגל בגיוס בקליפורניה, ניהלה גיוס בחטיבת הרכבים האוטונומיים של ליפט, ובנקסט אינשורנס גלובלית .היא נבחרה לאחת מאנשי משאבי האנוש הבולטים בישראל. אפרת מרצה, כותבת בלוג בשם WORKAROUND העוסק בנושא עתיד עולם העבודה והקריירה ויועצת לפרטים וארגונים.
bottom of page