top of page
איך לנחות על הרגליים בעולם עבודה לא שקט?
Isolated_white_book_cover.png

איך לגרום לתפקיד הבא להגיע אליכם?  
כיצד להפוך קורות חיים ופרופיל לינקדאין למנצחים?
מה חייבים לעשות כדי לצלוח ראיונות?
איך לשגשג לאורך זמן בשוק העבודה ולהרחיב הזדמנויות?

הספר הזה נועד לכל מי שרוצה ללמוד כיצד להתנהל בשוק העבודה מתוך בטחון,  אם אתם רוצים שמקום העבודה הבא שלכם יחזר אחריכם, אם אתם רוצים למקסם את הערך שלכם וליהנות מחוסן תעסוקתי שכל כך נדרש היום - הספר הזה נועד לעשות בדיוק את זה. בין אם אתם נמצאים כרגע בצומת קריירה או רוצים לבחון את העתיד שלכם ולשפר עמדות. 

למי זה מתאים?

למי שרוצה לעבור לתפקיד חדש 

למי שרוצה לעשות הסבה לתחום אחר 

למי שחסר ניסיון עדיין​

למי שרוצה להפסיק לחפש עבודה ולהתחיל למצוא

למי שרוצה לוודא שהוא במקום הנכון

לכל מי שעובד. נקודה.

הספר ילווה אתכם צעד אחר צעד מההחלטה מה כדאי לכם לחפש, דרך השיטות היעילות ביותר להגיע לתפקידים טובים, הדגשים החשובים על מנת להצליח לבלוט בים המועמדים, אשתף אתכם בסודות פרקטיים של מאחורי הקלעים של עולם הגיוס, דרך סיפורים אמיתיים של מי שכבר הצליח מכל מגזר ותחום.

בחירת התפקיד הנכון

איך לכתוב קורות חיים ופרופיל לינקדאין שעובדים היום?

איך לפשט את תהליך חיפוש העבודה מעכשיו ולתמיד ?

טיפים חשובים במיוחד לכל אתגר בתהליך

איך  לצמצם את הסיכון בשוק לא צפוי?    

הספר מאתגר תפיסות מיושנות לגבי חיפוש עבודה ומשתמש בהיכרות עם עולם העבודה החדש וכלי גיוס חדשניים על מנת לתת לכם יתרון משמעותי במיצוב מול מועמדים אחרים ומול המעסיק.

מי כתב  את הספר?

אפרת דגן היא ממנהלות הגיוס הבכירות בישראל. ייסדה את מערך הגיוס של גוגל בארץ והובילה את התחום במשך כעשור, בין השאר גם בכמה ממשרדי גוגל באירופה וב-Waze. לאחר מכן כיהנה בתפקידים גלובליים במטה בקליפורניה ובחטיבת הרכבים האוטונומיים של חברת הטכנולוגיה ליפט. דגן, שלה יותר מ- 25 שנות ניסיון, נבחרה כאחת מעשרת אנשי ה-HR הבולטים בישראל לשנת 2014. כיום היא יועצת לחברות מגוונות בארץ ובחו״ל.

דגן היא בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותרבות צרפת ותואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב. היא מרצה על קריירה בעידן החדש ומפרסמת את הבלוג המצליח WorkAround. מאמרים פרי עטה ראו אור בכתבי העת המובילים בארץ ובעולם.

DSC_4777_JPG copy (3) (1).jpg
מה תקבלו מן הספר?

איך לגרום לארגונים למצוא אתכם?

איך לשגשג בשוק העבודה?

איך לכתוב קורות חיים ופרופיל רשת שעובדים?

איך להצליח בראיונות?

בחירת הכיוון 

לעתיד שלכם

איך להרחיב הזדמנויות

מה שכתבתם לי 
״אם אתם מחפשים את הדרך לנווט בשוק העבודה המודרני ורוצים להבין איך חברות מובילות מחפשות מועמדים
הספר
למה לחפש אם אפשר למצוא מאת אפרת דגן הוא קריאת חובה. אפרת מפרקת את המורכבות של תהליכי משאבי האנוש של היום בצורה ברורה ופשוטה, כך שכל אחד יכול לעקוב בקלות. הספר מתעמק כיצד טכנולוגיה ואסטרטגיות חדשות משנות את נוף הגיוס, ומציע תובנות יקרות ערך על מה שמגייסים בחברות המובילות מחפשים. מהאופטימיזציה של פרופיל הלינקדאין שלכם ועד לשליטה באמנות הראיון הדיגיטלי, אפרת מספקת טיפים ואסטרטגיות מעשיות שיבטיחו שתיבלטו ותקבלו תשומת לב. בין אם אתם בוגרי תואר ראשון או מחפשים שינוי קריירה, הספר מצייד אתכם בכלים הדרושים כדי להתבלט.בעיני המעסיקים הנכונים. זהו מדריך חיוני לכל מי שרוצה להצליח בשוק העבודה התחרותי של היום״
 

לירון להב, מנהלת מוצר

 

״הספר של אפרת מכיל מידע שלא תמצאו בשום מקום אחר. זה עולם שלם, שלמדתי ממנו המון והביא לי לתוצאות מהירות מאוד בקריירה שלי״ 

שני פריאל, מנהלת קהילה 

WhatsApp Image 2024-06-12 at 11.07.22.jpeg
WhatsApp Image 2024-06-12 at 11.13.54.jpeg
WhatsApp Image 2024-06-12 at 11.00.45.jpeg
7364bfdd-a6ec-433a-8d67-14ea7c660b14.jpeg
380283938_10160178565082991_1574851912289417120_n.jpeg

מה כלול בספר?

  • מה שונה בתוכנית הזו?
    היא כוללת קורס באמת ממזרי. הוא לוקח תובנות חשובות על שוק העבודה ומלמד אתכם להשתמש בהם כידע אסטרטגי לטובת החיפוש שלכם. לקבל החלטות נכונות יותר, להימנע ממכשולים ויבנה תהליך שהסיכוי שיבשיל הרבה יותר גדולה. הוא עוסק בעתיד שלכם ולא בעבר. עם העיניים קדימה נבחן את הנכסים הקיימים שלכם ונייצר עבורכם מטרה אפשרית שתשמח אתכם. הקורס יצור לכם יתרון תחרותי, גם אם אין לכם ניסיון עדיין. הוא מתמקד בדברים החשובים למעסיקים ומלמד אתכם איך לשים היתרונות שלכם במוקד. הוא כבר הוכיח עצמו עם מאות נועצים: הצליח ליצור הישגים אמיתיים שכנראה לא היו קורים אחרת.
  • מה לומדים בקורס הזה?
    לבדוק מה התפקיד הבא שלכם מתוך ידע, מומחיות ראייה ארוכת טווח ומחשבה פרקטית. כיצד לחפש עבודה כיום או יותר נכון איך למצוא , איך להשתמש בקורות חיים בצורה מועילה. איך לינקדאין יכול לעבוד עבורכם ואיך לעודד מעסיקים לפנות אליכם. כיצד למצוא הזדמנויות ולא להסתמך רק על המצאי הקיים בשוק. כיצד להרחיב את הסיכוי למצוא עבודה בלי ״נטוורקינג ״ באמצעות כלים פשוטים ומוכחים. טיפים מאד משמעותיים שיכולים לקצר ולפשט משמעותית את הדרך ולשפר את הסיכוי להצליח .
  • מי מלמד את הקורס?
    אפרת דגן היא מייסדת של WORKAROUND ,שירותי ייעוץ אסטרטגי בתחום הגיוס. אפרת הקימה וניהלה את הגיוס בגוגל ישראל ואירופה כעשור, ניהלה גיוס במטה גוגל בגיוס בקליפורניה, ניהלה גיוס בחטיבת הרכבים האוטונומיים של ליפט, ובנקסט אינשורנס גלובלית .היא נבחרה לאחת מאנשי משאבי האנוש הבולטים בישראל. אפרת מרצה, כותבת בלוג בשם WORKAROUND העוסק בנושא עתיד עולם העבודה והקריירה ויועצת לפרטים וארגונים.

 ארגונים : מלאו הצעת מחיר להזמנה מרוכזת

כבר חוזרת אליכם עם עוד פרטים

bottom of page