חיפוש
  • Meirav Paz

דיפנס

עודכן ב: 30 ינו 2019


היום חברים יקרים אספר לכם סיפור אמיתי על האקטיביים והפסיביים. זה לא הסיפור שחשבתם שאני הולכת לספר לכם. כולנו למדנו פעם שיש מחפשי עבודה כאלה וכאלה, וגם למדנו איך שורקים לפסיביים שירדו למטה לשחק.


Photo by Sasha Elaizz on Pexels.com
Photo by Sasha Elaizz on Pexels.com

רציתי לספר לכם שהמחפשים האקטיביים, אלה שיש להם קורות חיים ביד, שפצחו באופן חגיגי בפרק של חיפוש עבודה הולכים ומומרים לאט לאט למחפשים פסיביים. לפני שאתם מתנפלים עלי שאני ממציאה סיפורים בידיוניים תהיו איתי רגע.

הארגונים של היום כבר לא מחכים לקורות חיים על מנת לגייס. הם מתחילים קודם. למעשה יכול להיות שהם מחפשים כל הזמן אנשים כמוכם. הם כבר לא מחכים לכם שתהיו אקטיביים. כשאתם עוברים למצב אקטיבי, לפעמים כבר עומדת בסך שורת מועמדים שלמה בתהליך. אם פעם התחלתם לחפש עבודה בטקס רב רושם של עדכון קורות חיים, יש לכם היום תמריץ להפוך להיות יותר ויותר פאסיביים. התהליך כולו הוקדם, ואם אתם נזכרים רק כשאתם כבר ממש צריכים, אתם עשויים להגיע מעט מאוחר. מספיק להציץ במקורות הגיוס הכי נפוצים על מנת לגלות מי מנצח במירוץ להגיע ראשון למשרה. אז היום אקטיבים כבר לא אקטיביים ופסיביים לא פסיביים, כולם מפלגת מרכז. כולם משתתפים במשחק, לכולם יש קורות חיים. כולם יודעים את התורה. אף אחד לא מחכה להזמנה. ההתקפה הכי טובה היא בכלל הגנה.


#גיוס #חיפוש עבודה #סורסינג #קורות חיים #שוק העבודה

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול